buttons
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Торрент файлообменник » ИГРЫ » Патчи, Русификаторы, Моды » FIFA 12 УКРАЇНСЬКА ПРЕМ'ЄР ЛІГА (2012) (269MB)
FIFA 12 УКРАЇНСЬКА ПРЕМ'ЄР ЛІГА (2012)
ADMIN    Дата: Пятница, 11/05/2012, 12:13:37 | Сообщение # 1
Мастер

Сообщений: [597]
Награды: [0]  
Репутация:
[100]
Замечания:  
Статус:




[Win] FIFA 12 УКРАЇНСЬКА ПРЕМ'ЄР ЛІГА (2012)



Рік випуску: 2012
Жанр: Sport (Soccer) / 3D
Розробник: FiFaUa
Тип видання: Patch
Захист: немає

Опис:
Патч додасть:
• Українську Прем'єр-Лігу сезону 2011 - 2012
• Кубок України
• Збірну України
• Домашні, виїзні і воротарські форми для команд УПЛ
• Більше 200 Мініфейсів
• Прапори і банери
• Рекламні щити
• Оформлення трансляції в стилі каналу ТРК ФУТБОЛ
• Справжні номери на футболках
• У багатьох футболістів справжні бутси

УСТАНОВКА: Автоматично, якщо інсталятор не знайде теку з грою зробити це вручну, встановлюємо наприклад D: \ Games \ FIFA 12. Після натискання кнопки вихід в інсталятор у вас повинен запуститься регенратор, він повинен автоматично знайти папку з грою якщо цього не відбудеться потрібно знову зробити це вручну, переключити мову в регенераторі на англійську натиснувши на прапор Італії лівою кнопкою миші, потім на самому регенераторі натиснути правою кнопкою миші і вибрати set main game folder і вказати папку з грою далі натиснути GO дочекатися кінця регенерації, потім зайти в папку мої документи видалити або перемістити ваші збереження з фіфи, запустити гру створити новий профіль і грати.

ВАЖЛИВО щоб видалити патч чи грати стару кар'єру потрібно перед установкою патча скопіювати в окрему папку файли data0.bh І data0.big, і збереження з папки Мої Документи / FIFA 12, якщо вам потрібно встановити колишню кар'єру, то замініть ці файли назад, видаліть з папки FIFA 12 \ Game \ Data \ DB \ два файли, перегенеруйте і все буде працювати

[spoiler=Щоб грати кар'єру коли створюєте її потрібно переключити на Мій склад так як на малюнку]

[/spoiler]

Джерело: Офіційний сайт

У кого будуть проблеми з відображенням назв команд, скачайте файл Local.big і закиньте його в папку
FIFA 12/Game/data/loc. (Замінивши файл)
Ставити тільки на чисту фіфу.



  Скачать: fifa_12_upl_114.rar (11.0 Kb)  



 
Торрент файлообменник » ИГРЫ » Патчи, Русификаторы, Моды » FIFA 12 УКРАЇНСЬКА ПРЕМ'ЄР ЛІГА (2012) (269MB)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: